1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 29.Ocak.2020

[ Boğazspor'da görev dağılımı yapıldı ]

1.Amatör küme temsilcimiz Hendek Boğazspor Başkan Şenol Taşkın Başkanlığında ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımını yaptı.

14:05   |   21.07.2019

©

©

Kadir KAZIN/HENDEK
Hendek Boğazspor kulübü binasında Şenol Taşkın Başkanlığında gerçekleşen yönetim kurulu toplantısında hedef tesisleşme ve alt yapıya önem verileceği mesajı verildi.

HEDEF TESİS VE ALT YAPI
Toplantıda değerlendirme yapan Başkan Şenol Taşkın "Kulübümüz bulunduğu mevki olarak 4-5 Mahallemizin kullanabileceği alan. Bu sezon hedefimiz özellikle kulübümüze tesis ve saha kazandırmak olacak. Birlik ve beraberlik içerisinde tesisimizi daha güzel hale getirerek gençlerimize bir eser bırakmak istiyoruz. Tesisleşmenin yanı sıra Alt yapımız ve yetenekli gençlerimizi futbola kazandırmak olacaktır. Bunu da hep birlikte başaracağız" ifadelerine yer verdi.

Toplantı sonrası fikir alışverişi yapılırken görev dağılımı da gerçekleşti.

Görev dağılımı şu şekilde oluştu. Başkan Şenol Taşkın, As Başkan Akın Bir, Hasan Çekiççioğlu, Başkan Yardımcıları, Cemil Yılmaz, Mehmet Çobanoğlu, Cemal Gürsel, Genel Sekreter Cihan Gedikoğlu, Futbol Şube Sorumlusu Çetin Yılmaz, Basın Sözcüsü Kenan Karapınar, Sekreter Yardımcısı Hakan Gümüş, Alt Yapı Sorumlusu Necmi Taşkın.

Hendek Boğazspor Kulübü Başkanı Şenol Taşkın'ın Yönetimi şu isimlerden oluşuyor
Akın Bir, Cihan Gedikoğlu, Hakan Gümüş, Hasan Çekiççioğlu, Cemil Yılmaz, Çetin Yılmaz, Mustafa Gümüş, Kenan Karapınar, Yusuf Demirci, Mehmet Çobanoğlu, Şenol Gürsel, Cemal Gürsel, Birol Gürsel, Kadem Günaydın, Orhan Yılmazcan, Ali Çakar, Rustem Siner, Mithat Kara, Ayhan Şanlı, Metin Gürsel, Aydın Taşkın, Necmi Taşkın, Orhan Güler, Kadem Duyar

 

Etiketler:

Benzer Haberler

7. Meslek Komitesi Turnuvası'nda Şampiyon Delta Teknik Haber Fotoğrafı

7. Meslek Komitesi Turnuvası'nda Şampiyon Delta Teknik

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odasında çalışmalarını yürüten ve çoğunluğunu ısıtma, soğutma ve mekanik tesisat sektöründe faaliyet gösteren firma temsilcilerinin oluşturduğu 7. Meslek Komitesi’nin gelenekselleşmiş futbol turnuvasının ‘2019-2020 Fuat Saygılı’ sezonunda şampiyon belli oldu. Final maçında Delta Teknik firması, Özler Teknik firmasını 5-3’lük bir skor ile mağlup ederek şampiyonluk kupasına ulaşan taraf oldu.