1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 17.Kasım.2019

[ Burayı Adapazarı sanmıştık, meğer başka pazarmış ]

Haftalardır beklenen olay nihayet gerçekleşti ve Sakarya Büyükşehir Basketbol takımının Başkanı Adil Köseoğlu ve yönetimi görevlerinden istifa etti.

14:36   |   31.12.2018

©

©

BENİ SATTILAR
Başkan Köseoğlu, istifa nedenini 1 milyon nüfuslu Sakarya'da en tepeden en alta kadar hiç kimsenin takıma sahip çıkmaması olarak belirtirken, "Sakaryanın çivisi çıkmış. Biz memleketimizi Adapazarı sanmıştık, başta pazarmış? Resmen satıldık" dedi. Köseoğlu, "Sezon başından beri bize sponsor olanlar da, olmanın sözünü verenler de ne sözünü tuttu ne de tek kuruş verdi. Gitmediğimiz kapı çalmadı. Kaldı ki bizi bu takımın başına getirenler bile bizi sattı. Yönetici olarak ismen var olanlar bir tane maçımıza gelmez mi?

AKGÜN ALTUĞ NEREDE?
Bu takımı şampiyon yaptıranlardan biri de benim. Geçen sene bu takım parasızlık nedeniyle Beşiktaş maçına gitmiyordu, cebimden 150 bin lira vererek maça çıkmalarını sağladım. Ama ben başkan olunca bırakın para vermeyi, yönetim listesinde olmalarına rağmen ne tek kuruş verdiler ne de 1 tane maça geldiler. SATSO'ya da gittim. Öyle ya, bu takımın sahibi Akgün Altuğ muş ya? Hani para? Resmen satışa geldik resmen. En son 500 bin lira sözü verilmişti, o da verilmedi. Vere vere bizde de kalmadı. Buyursunlar gelsinler" dedi.
(YENİ SAKARYA)

Etiketler:
Basketbol Ligi
PUAN
FİKSTÜR

Benzer Haberler