Sakarya'dan 7/24 Spor

Sosyal Medyamızı Takip Edin

Eklenme Tarihi :

Beşköprüspor, Eyüp Başkaya ile 2 yıllık sözleşme imzaladı

Beşköprüspor, şehrimizin birçok amatör takımında top koşturmuş ve en son Tüvasaş Demirspor'da mücadele eden başarılı futbolcu Eyüp Başkaya ile sözleşme imzaladı.

Beşköprüspor, Eyüp Başkaya ile 2 yıllık sözleşme imzaladı

Konu ile alakalı konuşan Eyüp Başkaya; "Uzun süredir Amatör liglerde oynayan birisi olarak, ilk defa bu kadar heyecanlıyım. 1 aydır takımın antrenmanlarına katılıyorum, takımda birçok genç arkadaşım var, genç olmalarına rağmen oldukça yetenekli ve disiplinli bir çalışma ortamı var.  Bu ortamı görünce inanılmaz mutlu oldum. Beni de hemen kabullendiler ve evimde hissettirdiler, bu güzel ortam bizlere başarıyı getirecektir. İnşallah bana gösterilen ilgiye karşılık verip, Beşköprüspor'u hep beraber hak ettiği yere taşıyacağı" dedi.

Beşköprüspor Kulüp Başkanı İsmail Karabıyık, transfer ile alakalı yaptığı açıklamada; "Beşköprüspor'u 2019 yılında kurup U-12 ligine katıldık. A takımımızı Mahallemizin Gençleri ile oluşturup, Hocalarımızın isteği doğrultusunda Gençlerimize abilik yapacak Tecrübeli 2 isimle takviye yapma kararı aldık.. Bu doğrultu da anlaştığımız 2. tecrübeli ve başarılı kardeşimiz Eyüp Başkaya oldu. Biz nasıl bir kulüp olduğumuzu kendisine detaylıca anlattık. Antrenmalara katıldığında kendisi de bizleri daha yakından tanıma imkanı buldu, Kulübümüzün yapısı ve içeriğine çok çabuk adapte oldu. Aramıza katıldığı için, biz çok mutlu olduk inşallah onunda mutluluğu uzun soluklu olur. Eyüp Başkaya kardeşimize ve Kulübümüze Hayırlı olsun diyoruz." diyerek açıklamasını bitirdi.


Yorumlar

Yorum


Yorum Yaptığınız Takdirde Kullanıcı Sözleşmesini Kabul Etmiş Sayılırsınız.