Sakarya'dan 7/24 Spor

Sosyal Medyamızı Takip Edin

Eklenme Tarihi :

Beşköprüspor, tecrübeli isim Taha Şişko ile sözleşme imzaladı

Bu yıl kurulup 2. Amatör Lig’de mücadele edecek olan Beşköprüspor, Şehrimizin birçok amatör takımında top koşturmuş ve en son Harb-işspor’da mücadele eden başarılı futbolcu Taha Şişko ile sözleşme imzaladı.

Beşköprüspor, tecrübeli isim Taha Şişko  ile sözleşme imzaladı

Transfer ile alakalı konuşan Taha Şişko; "Amatör lig’lerde birçok takımda oynayan birisi olarak, ilk teklif geldiğinde çok tereddüt içindeydim. Fakat takımın antrenmanlarına katıldığımda buradaki ortamı görünce inanılmaz mutlu oldum. Hem Hocalarımızın Profesyonel tutumu hemde takım arkadaşlarımın istek ve arzusu beni çok memnun edip heyecanımın ve azmimin artmasına sebep oluyor. Beşköprü Spor’daki bu arkadaşlık ve kardeşlik ruhu, Takımımıza başarıyı getirecektir. 25 kişiden az antrenman olmuyor, inanılmaz bir istek ve arzu var. İnşallah Beşköprü Sporu hep beraber hak ettiği yere taşıyacağız" dedi.

Beşköprü Spor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Muharrem Kurtulan, transfer ile alakalı yaptığı açıklamada; "Beşkörüspor'u 2019 yılında kurduk ve hızlıca Futbol okulu açıp Altyapı oluşturma çalışmalarına başladık. Yaz Döneminde U-12 ligine katılıp, 20 günlük çalışma imkanına rağmen U 12 ligine heyecan kattık ve çok başarılı sonuçlar aldık.  Şimdide Mahallemizin Gençleri için  kulübümüz, Yönetim kurulu kararı ile  A Takım düzeyinde de liglere katılma kararı aldı. Bu doğrultu da Kadromuzu oluşturmaya karar verdik . Yaklaşık 2 ay’dır Antrenmanlarımıza devam ediyoruz, yaş ortalaması 19 olan çok genç bir Takımımız var. Bu Takımımıza abilik yapacak karakterli 2 oyuncu   Takviyesi istedik ve uzun araştırmalar sonucu ilk isim olarak  Taha ŞİŞKO’da karar kıldık. Kendisini davet edip, Kulüp Hedefleri ve imkanlarını detaylıca paylaştık. Taha 1 aydır bizim Antrenmanlarımıza katılıp ortamımızı gördü ve çok çabuk adapte oldu.   Taha Şişko kardeşimize ve Kulübümüze Hayırlı olsun diyoruz." diyerek açıklamasını bitirdi.


Yorumlar

Yorum


Yorum Yaptığınız Takdirde Kullanıcı Sözleşmesini Kabul Etmiş Sayılırsınız.