Sakarya'dan 7/24 Spor

Sosyal Medyamızı Takip Edin

Eklenme Tarihi :

Beşköprüspor hız kesmiyor!

2. Amatör kümede de mücadele edecek olan Beşköprüspor Kulübü, kadrosunu genç isimlerle güçlendirmeye devam ediyor. Beşköprüspor, Akademispor'un kaptanı Emir Arabacıgil ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Beşköprüspor hız kesmiyor!

2. Amatör kümede de mücadele edecek olan Beşköprüspor Kulübü, kadrosunu genç isimlerle güçlendirmeye devam ediyor. Beşköprüspor, Akademispor'un kaptanı Emir Arabacıgil İLE 2 yıllık sözleşme imzaladı. Önceki sezonlarda Tüvasaş Demirspor ve Sakarya Akademi sporda mücadele eden Emir Arabacıgil sözleşme töreninde yaptığı konuşmada, "Beşköprüspor aynı zamanda mahallemin takımı ve çok güzel bir planlama ile projelere sahip. Çok güzel bir arkadaşlık ortamı var, konularında uzman teknik ekibimiz var. Antrenmanlarda video analizleri dahil her türlü profesyonel çalışmaları görünce, sanki Amatör Lig'de değilde profesyonel ligde mücadele edeceğimizi zannediyoruz. Başkanımız ve teknik ekibimizin bu çalışmalarına, bizlerde saha da katkı sağlayıp, inşallah şampiyon olacağız." ifadelerini kullandı.


Beşköprü Spor Kulübü Futbol Şube Muharrem Kurtulan, transfer ile alakalı yaptığı açıklamada, "Emir Arabacıgil hem yaşı hemde futbol yetenekleri ile uzun süredir aramızda görmek istediğimiz bir kardeşimizdi. Uzun sürdü fakat kulübü ile anlaşma sağlayarak ailemize katıldı. Bizim ismimiz Spor Kulübü fakat daha çok büyük bir aile gibiyiz. İnanılmaz bir dayanışma ve arkadaşlık ortamı var. Zaten bizim amacımızda buydu ve şimdi diğer amacımız olan şampiyonluk için mücadele vakti geldi. Bu mücadeleyi sürdürürken fair play çerçevesi içinde Amatör Ligimize farklı bir kültür getirmek istiyoruz. Liglere katılacak tüm takımlara başarılar dilerken, Emir kardeşimiz ile kulübümüz için tekrar hayırlı olsun diyorum" diyerek açıklamasını bitirdi.

Yorumlar

Yorum


Yorum Yaptığınız Takdirde Kullanıcı Sözleşmesini Kabul Etmiş Sayılırsınız.