Sakarya'dan 7/24 Spor

Sosyal Medyamızı Takip Edin

Eklenme Tarihi : 10-04-2020

Şehirde spora hizmet edenler unutulmadı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 'Sporda Ahde Vefa' çalışması ile şehirde spora emeği geçenleri evlerinde ziyaret ediyor.

Şehirde spora hizmet edenler unutulmadı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sporda Ahde Vefa Çalışması tüm hızıyla devam ediyor. Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ülkemizde ve şehirde spora emeği geçenlerin unutulmadığını Ahde Vefa çalışmasıyla tescilliyor.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy'un talimatıyla Şube Müdürlerinden Özgür Aygün, Sebahattin Karakoç ve Serdivan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Şükrü Özkan , Sporda Ahde Vefa Çalışması kapsamında Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı (SASKF) Yaşar Zımba, Sakarya’nın duayen gazetecilerinden Cevdet Güngör ve Zeki Aydıntepe, Sakarya GSİM Emekli eski Şube Müdürlerinden Özcan Cesur, SASKF Başkan Vekili Recep Odabaş, SASKF kurucu başkanı ve Türkiye Camii Dernekleri Federasyonu Başkanı Recep Kıyak’ı ziyaret ederek bu zor günlerde , her zaman yanlarında olduklarını belirttiler.

Sakarya’da spora büyük hizmetler vermiş ve hala vermeye devam eden sporun duayenleri, kendilerini unutmayan Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Müdürlerine ve personellerine teşekkür etti.

Sporda Ahde vefa çalışması kapsamında daha önce de Erdoğan Çamlıyurt, Süheyl Eren, Selim Şahin , Cihat Sancak, Arif Ümit Uztürk ve Suat Beyenal ziyaret edilmişti.

Yorumlar

Yorum


Yorum Yaptığınız Takdirde Kullanıcı Sözleşmesini Kabul Etmiş Sayılırsınız.